Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/drhashemi/public_html/engine/classes/mysqli.class.php on line 151 Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/drhashemi/public_html/engine/classes/mysqli.class.php on line 151  زندگینامه » وب سایت دکتر سید احمد هاشمی در شیوه های نوین آموزش
هدیه معنوی این مجموعه را به روح پاک مادر و پدر بزرگوارم تقدیم می کنم و از همه خوانندگان محترم برای ایشان التماس دعا دارم
موضوع: زندگینامه    نويسنده: administrator    تاريخ: 11 آذر 1400    بازديدها: 4941
باسمه تعالی


زندگینامه


دکتر سید احمد هاشمی در تاریخ دوم فروردین ماه هزارو سیصد وپنجاه و سه در روستای کهنویه بخش علامرودشت در شهرستان لامرد متولد شد.
وی پس ازگذراندن دوره عمومی تحصیلات (ابتدایی راهنمایی و متوسطه) در منطقه خود با پشتکار فراوان وارد آموزش عالی شد و مقاطع کارشناسی را در رشته علوم تربیتی ، کارشناسی ارشد را در رشته مدیریت آموزشی و دکترای تخصصی را در رشته برنامه ریزی درسی باموفقیت به پایان رساند.
ایشان هم زمان با تحصیلات دوره های آموزش عالی تا سال هزار و سیصد و هشتاد و چهار در آموزش و پرورش به شغل معلمی پرداخت. سرانجام زمانی که در سال هزار و سیصد و هشتاد و چهار در مقطع دکترا پذیرفته شد و به دلیل اینکه از طرف دانشگاه آزاد اسلامی لامرد بورس تحصیلی دریافت نمود و حضورش نیزدر حوزه آموزش عالی شهرستان ضروری به نظر می رسید از آموزش و پرورش استعفا کرد و از سال هزار و سیصد و هشتاد و پنج به عنوان هیات علمی تمام وقت در این دانشگاه به رسالت معلمی خود ادامه داد.
ایشان درجه دکترای خود را در سال هزار و سیصد و هشتاد و هشت دریافت نمود و از همان سال تا مهرماه 1394 نیز به عنوان معاون آموزشی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد مشغول به خدمت بود و در این مدت توانست به همت و تلاش خود این دانشگاه را از لحاظ کمی و کیفی توسعه دهد. وی از آبان ماه همان سال تاکنون به عنوان رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد مشغول انجام وظیفه می باشند .
دکتر هاشمی علاوه بر فعالیت های اجرایی خود در زمینه فعالیت های علمی نیز به موفقیت هایی رسیده است. ایشان از سال 1388 تا 1394 به عنوان استادیار دانشگاه به فعالیت های آموزشی وپژوهشی پرداخت و با توجه به سوابق علمی خود؛ از تیرماه 1394 به عنوان اولین دانشیار این واحد آموزشی ارتقا یافت.

فعالیت های اجرایی و علمی ایشان به شرح ذیل می باشد.

تحصیلات: دکترای تخصصی (Ph.D.): برنامه ریزی درسی دانشگاه علوم و تحقیقات تهران 1388.
رتبه علمی : دانشیار برنامه ریری درسی.


منوي اصلي

موضوعات

آرشيو

پيوندها

هر گونه کپی برداری از این سایت با ذکر منبع مجاز می باشد.
برای مشاهده بهتر سایت لطفا از مرورگر فایرفاکس یا اینترنت اکسپلورر 8 استفاده نمایید
دانلود نرم افزار فایرفاکس یا اینترنت اکسپلورر 8